Na ostatnim wakacyjnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki omawialiśmy "Zniknij z moich oczu" Krystyny Januszewskiej. Książka wywołała sporo emocji i skłoniła nas do głębokiej refleksji nad relacjami rodzinnymi oraz skomplikowaną naturą ludzkich uczuć.

Dyskusja była ożywiona – każdy z nas miał swoją interpretację zachowań bohaterów. Szczególnie skupiłyśmy się na głównej postaci i jej walce z przeszłością, co wzbudziło w nas mieszane uczucia.

Opinie na temat stylu autorki były podzielone; dla niektórych język Januszewskiej był fascynujący, dla innych zbyt intensywny. To jednak tylko wzbogaciło naszą rozmowę. Na zakończenie spotkania ustaliliśmy tytuł kolejnej książki, którą będziemy omawiać we wrześniu.

Czy mieli Państwo już okazję przeczytać tę książkę? Podzielcie się z nami Waszymi opiniami w komentarzu pod postem😊