Zdjęcie grupowe przed budynkiem bibliotekiWakacje dobiegają końca, a my z radością wspominamy wszystkie wspaniałe chwile spędzone wspólnie w naszej bibliotece. Był to czas pełen uśmiechów, kreatywnych zabaw, fascynujących opowieści i inspirujących spotkań.

Wasza obecność sprawiła, że te letnie dni były wyjątkowe i pełne pozytywnej energii.

Dziękujemy Wam, drodzy mali czytelnicy, za każdy wspólny dzień, za Waszą ciekawość, otwartość i chęć odkrywania świata książek. Wasze zaangażowanie i radość z czytania są dla nas największą nagrodą.

Mamy nadzieję, że te wakacje zapadną Wam na długo w pamięci i że każdy z Was zabierze ze sobą do domu choćby cząstkę magicznego świata literatury, który razem odkrywaliśmy. Wierzymy, że zdobyta wiedza i przeczytane historie będą towarzyszyć Wam przez cały nadchodzący rok szkolny, dodając odwagi i inspiracji do dalszego rozwoju.

Z niecierpliwością czekamy na Was w bibliotece przez cały rok, gdzie zawsze czeka na Was mnóstwo nowych, fascynujących książek i kolejnych przygód. Do zobaczenia! 📚✨