Dzieci słuchają Pani

W ramach wakacyjnego projektu "Książki niosące nadzieję" nasza biblioteka otrzymała wyjątkową książkę pt. "Pii Pierniczek się wprowadza". Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać urokliwą Estonię, miejsce akcji książki oraz dom naszej bohaterki, Pii Pierniczek.

Zajęcia biblioteczne były pełne niespodzianek i inspirujących aktywności. Dzieci nie tylko miały okazję posłuchać fragmentów książki, ale również zaangażowały się w różnorodne warsztaty plastyczne. Razem rysowaliśmy i ozdabialiśmy piernikowego ludka, co wzbudziło wiele uśmiechów i wyzwoliło pokłady kreatywności. Tworzyliśmy także domki z kartonów, które stawały się małymi dziełami sztuki dzięki dziecięcej wyobraźni i zapałowi.

Nie zabrakło również gier i zabaw, które jeszcze bardziej umiliły ten wyjątkowy dzień. Dzieci miały okazję poznać nowe koleżanki i kolegów, a także podzielić się swoimi marzeniami i pomysłami na przyszłość. To był magiczny dzień pełen literackich odkryć, radosnej zabawy i twórczej energii.

Takie chwile na długo pozostaną w pamięci naszych małych czytelników! 📚✨🎈 Dzięki takim wydarzeniom dzieci nie tylko rozwijają swoje zainteresowania literackie, ale również uczą się współpracy, kreatywności i odkrywania piękna w prostych rzeczach.