Zapraszamy Was serdecznie do naszej biblioteki na wakacyjne przygody z książkami!

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, które sprawią, że te wakacje będą niezapomniane. Wśród naszych wyjątkowych propozycji znajdziecie między innymi mobilne Planetarium Orbitek, które zabierze Was w kosmiczną podróż pełną gwiazd i planet. Ponadto, czeka na Was spektakl teatralny "Wilk i zając na wakacjach", który z pewnością rozśmieszy Was do łez i zapewni niezapomniane wrażenia.

Niech te wakacje będą pełne radości, śmiechu i niesamowitych wspomnień! Przyjdźcie do naszej biblioteki i dołączcie do wakacyjnej zabawy. Czekamy na Was z otwartymi ramionami! ?

Pamiętajcie, że wakacje z książką to najlepsza przygoda! ??