Dzieci siedzą na dywanie oglądają książkę Pani prezentuje książkę

Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie z podopiecznymi z Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Diamentowa Dłoń w bibliotece. Czytelnicy mieli okazję obejrzeć specjalnie przygotowane dla nich książeczki oraz wysłuchać bajki zaprezentowanej za pomocą teatrzyku kamishibai.

Dzieci z wielkim entuzjazmem przeglądały kolorowe i interesujące książeczki, które specjalnie dla nich wybraliśmy. Następnie przyszedł czas na główną atrakcję – teatrzyk kamishibai. Ta tradycyjna japońska forma opowiadania historii za pomocą obrazków i narracji przyciągnęła uwagę dzieci od pierwszej chwili. Bajka, którą przedstawiliśmy, była pełna magii i przygód, a dzieci z zapartym tchem śledziły losy bohaterów.

Całe spotkanie upłynęło w atmosferze radości i ciekawości. Dzieci wychodziły z biblioteki z uśmiechami na twarzach. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen niezapomnianych chwil i inspiracji do rozwijania pasji czytelniczej wśród najmłodszych. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!