Młynarczyk

Serdecznie zapraszamy do naszej biblioteki na wyjątkowe spotkanie!

Wybierz się w podróż do Santiago de Compostela

Wraz z Maciejem Młynarczykiem, podróżnikiem i trenerem motywacyjnym, który podzieli się swoimi fascynującymi opowieściami z podróży.

Maciej Młynarczyk to doświadczony podróżnik, który przeszedł szlak pielgrzymkowy do Santiago de Compostela. Jego przygody na trasie oraz zdobyte doświadczenia inspirują do refleksji nad życiem, motywacją i wytrwałością w dążeniu do celu.

Podczas spotkania, Pan Maciej opowie o:

• Swoich osobistych doświadczeniach z drogi do Santiago de Compostela
  • Wyzwaniach, które napotkał na szlaku, i jak je pokonał
  • Inspirujących historiach ludzi, których spotkał podczas pielgrzymki
  • Znaczeniu motywacji i wytrwałości w osiąganiu życiowych celów

? Data: 27 maja 2024 r.
? Godzina: 10:00

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby posłuchać inspirujących historii, zanurzyć się w atmosferze pielgrzymki do Santiago de Compostela i zdobyć cenne wskazówki na temat motywacji i wytrwałości.