Certyfikat czytanie na polanie

Nasza biblioteka z dumą dołączyła do Międzynarodowej Akcji Czytanie na Polanie, aby promować miłość do książek i czytania. Nasi najmłodsi czytelnicy, przedszkolaki, były niezwykle zaangażowane podczas naszych specjalnych zajęć zorganizowanych w ramach Międzynarodowej Akcji Czytanie na Polanie. Ich entuzjazm i energiczne podejście do czytania sprawiły, że każde spotkanie było pełne radości i pozytywnej atmosfery. Podczas tych zajęć dzieci nie tylko słuchały opowieści, ale zapoznały się z zasadami dotyczącymi wypożyczeń książek.

Otrzymanie certyfikatu za naszą aktywność w tej inicjatywie jest dla nas wielkim wyróżnieniem i dodatkową zachętą do kontynuowania naszej misji promowania czytelnictwa oraz kultury literackiej w naszym regionie. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w nasze działania i wspierają nasze wysiłki na rzecz rozwoju czytelnictwa.