Ruszył projekt Digital Kids Mobile! Ruszył projekt Digital Kids Mobile! Ruszył projekt Digital Kids Mobile!

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Busku – Zdroju przystąpiła do projektu Digital Kids Mobile, którego pomysłodawcą jest Goethe-Institut w Warszawie.

Podczas pierwszego spotkania w naszej bibliotece, które odbyło się 3 stycznia młodzi uczestnicy warsztatów mogli zapoznać się z grami i zabawkami interaktywnymi. W ramach programu otrzymaliśmy pakiet cyfrowy, w skład którego wchodzi sprzęt i oprogramowanie m. in Apple iPad Air, Laptop Lenovo, Nintendo Switch, gra Nintendo Switch 3 D World i Bowsers Fury, Lego Mindstorms EV3, analogowa gra do nauki programowania Scottie Go, Ozobot 2.0 Bit, Gravitrax Mega.

mt_gallery:Ruszył projekt Digital Kids Mobile!

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne zajęcia!