Dzieci pozują do zdjęcia Dzieci siedzą przy stoliku w bibliotece

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, w filii bibliotecznej w Dobrowodzie, odbyły się warsztaty kulturalne. Do biblioteki zawitali uczniowie klas 3 i 4 Zespołu Placówek Oświatowych w Dobrowodzie. Młodzi czytelnicy zaprezentowali znane wiersze Juliana Tuwima i innych poetów, po czym stworzyli Mini Książeczki nawiązujące do prezentowanych utworów. Natomiast starsi uczniowie mieli okazję wybrać swoje ulubione książki, czytać z nich fragmenty, a następnie samodzielnie tworzyć Mini Książeczki. Na zakończenie, z dumą, została zaprezentowana piękna wystawa wykonanych prac.

Spotkanie z małymi czytelnikami Dzieci wykonują prace plastyczne  Tablica z cytatami